Компанія Geely показала нове авто Geometry

Китайська компанія Geely стала активно розвивати напрямок електромобілів. Для цього завдання був створений новий преміум-бренд – Geometry.

У планах автоконцерну до 2025 року випускати 10 моделей електрокарів. На даний момент в списку компанії є первісток – седан Geometry A. Автомобіль буде представлений в двох версіях – Standard Range і Long Range.

Відрізнятися вони будуть ємністю акумуляторів і запасом ходу. У стандартній версії на повній зарядці можна подолати дистанцію в 410 км, а в модифікації з більшою ємністю акумуляторів – 500 км.

Електродвигун встановлений на передній осі, що говорить про передньому приводі електромобіля. Потужність мотора складе 163 к.с., а максимальна швидкість 150 км / год. Новинка обіцяє бути дуже економічною для власників – при сьогоднішніх цінах на електроенергію в Китаї 100 км в дорозі будуть обходитися в 1 долар.

Виробник обіцяє, що від станцій швидкої зарядки можна буде за 30 хвилин поповнити ємність акумуляторів до 80%. При створенні Geometry A велика увага приділялася безпеці водія і пасажирів. Для цього автомобіль виконаний в жорсткому кузові, оснащений «розумними» переднатянувачами ременів, а також володіє електронним помічниками.

Варто зазначити, що ажіотаж новинка викликає за кордоном – 18 тис. замовлень були оформлені з-за кордону. Ціни на Geometry A озвучені тільки для жителів Піднебесної.