Концепт GAC пропонує вісім екранів і висувні лавки

GAC – амбітний китайський виробник, який мріє очолити олімп автомобільної промисловості. Втім, вони там всі такі. Але безпосередньо GAC вже готовий просунутися далі, тому представив на автошоу в Детройті прототип, розроблений силами власної каліфорнійської дизайн-студії.

Як тобі таке, Дональд Джон Трамп? Якщо без жартів, у нас тут концепт, який, схоже, нічого конкретного нам не говорить. Це великий і з якоїсь точки зору симпатичний мінівен на 7 місць. Його головний гаджет – розсувні пороги, які, крім полегшення посадки в авто, здатні виконувати роль імпровізованих лавок.

Усередині – інтер’єр, більш ніж на 90% оброблений екологічно чистими матеріалами. А зовні, як кажуть в компанії, дизайн, натхненний життям на узбережжі. Складно сказати, що вони мали на увазі, але для сонячної Каліфорнії це, мабуть, найпростіша відмовка. Приймається.

Тим часом, виробник нічого не сказав про силову установку, але пересувається GAC Entranze за допомогою електротяги. Складно сказати, для чого створювався цей прототип. Можливо, це своєрідна робота над власним іміджем? Якесь досягнення начебто відвідування китайським брендом найбільшого автомобільного заходу Америки? Або, можливо, GAC дійсно задумав вихід на ринок США? У будь-якому випадку, в такому вигляді електромобіль навряд чи добереться до серійного виробництва. Вісім екранів в інтер’єрі ми точно не побачимо.