Кросовер GAC GS4 отримав в Китаї форсований мотор

Головне, що відрізняє кросовер GS4 2019 го модельного року, – це моторна лінійка. Спочатку виробник оснастив свій SUV парою наддувних двигунів на 1,3 і півтора літра з віддачею 137 і 152 к.с. відповідно.

Тепер же був доданий форсований полуторалітровий турбомотор потужністю 169 кінських сил і піковим крутним моментом 265 Нм. Трансмісія також передбачає вибір – п’ятиступінчаста МКПП, шестиступеневий «автомат» або семиступінчастий “робот”. Привід може бути як переднім, так і повним. Зовні кросовер змінився ще рік тому.

Після рестайлінгу GAC GS4 отримав двобарвне забарвлення кузова, змінену радіаторну решітку, нові бампери, перероблену головну оптику, ефектні L-образні ДГЗ на світлодіодах і протитуманні фари LED-матрицях.

В інтер’єрі китайського кросу тепер красується нова передня панель, модернізована мультимедіа з підтримкою функції управління окремими системами авто за допомогою смартфона і багатофункціональне рульове колесо. На домашньому ринку топовий GAC GS4 270T оцінили в 159 800 юанів.