Кросовер Geely Tugella отримав дві гібридні версії

Купеподібний кросовер Geely Tugella в Китаї продається ще з початку 2019 року як Geely XingYue. Тепер автомобіль отримав кілька нових версій.

Як повідомляється, новинка тепер може похвалитися двома версіями з гібридними модулями, що можуть підзаряджатися. Обидві версії складаються зі звичного для моделі бензинового 3-циліндрового турбомотора об’ємом 1,5 літра і 7-ступеневою роботизованою трансмісією, між якими був інтегрований електродвигун потужністю 82 к.с. і 160 Нм крутного моменту. Правда традиційний ДВЗ в цій зв’язці видає вже не 190 к.с. і 300 Нм, а тільки 177 к.с. і 255 Нм. Сумарна віддача гібридного агрегата становить 259 к.с., а максимальна тяга дорівнює 415 Нм.

А ось між собою ці гібриди різняться лише розміром інтегрованої в центральний тунель батареї. У базовій версії вона має ємність 11,3 кВт/год, що дозволяє проїжджати без запуску бензинового мотора близько 56 км, а варіант з АКБ ємністю 15,5 кВт/год може подолати на електротязі до 80 км шляху. При цьому виробник вказує однаковий показник спорядженої маси для двох версій – 1810 кг.

Динамічні характеристики гібридних Geely XingYue теж однакові, вони здатні прискорюватися з місця до 100 км/год за 7,5 секунди, а максимальна швидкість досягає позначки 195 км/год, що на 5 км/год нижче, ніж у бензинової модифікації.

Зовні автомобілі практично не відрізнити від базової версії. Винятком є тільки кришка в лівому передньому крилі, за якою приховано порт зарядки.

Вартість гібридів значно вища від звичайних кросоверів. Так базовий бензиновий Geely XingYue в Піднебесній обійдеться у 20,3 тис. доларів, а гібрид мінімум в 26,2 тис. доларів, а модифікацію зі збільшеною батареєю оцінили в 29,3 тис. доларів.