Кросовер Honda CR-V в Європі залишився без бензинових двигунів

Японський автовиробник представив свій оновлений кросовер CR-V у виконанні для європейського ринку. Цікаво, що автомобіль тепер доступний жителям Старого Світу виключно в гібридних версіях — автовиробник прибрав з моторної гами класичні бензинові ДВЗ.

Зовні оновлений Honda CR-V змінився мінімально — від попередника кросовер можна відрізнити завдяки новим 18-дюймовим колесам, тонованим вже в базовому виконанні вікнам і напису «e: HEV», що говорить про наявність електромотора. У салоні власника зустрінуть інша передня панель і дверні карти, а для «старших» комплектацій стала доступна бездротова зарядка для смартфонів.

Але найцікавіше — під капотом, а там розташувалася нова гібридна установка i-MMD, в основі якої лежить 2,0-літровий бензиновий мотор, який працює по циклу Аткінсона, що забезпечує поліпшену економію пального. В якості допоміжної системи встановлені два електромотори, один з яких виконує функцію генератора, а другий задіяний в якості додаткової тягової установки. В сумі система видає 212 к.с. потужності і 315 Нм крутного моменту.