Кросовер SEAT TARRACO покажуть в Парижі

Найбільша поки модель іспанської компанії буде представлена на наступному Паризькому автосалоні. Великий іспанський кросовер SEAT Tarraco, який дебютує наступного тижня на Паризькому автосалоні, стане прямим конкурентом Skoda Kodiaq. І це стає ясно тепер, коли SEAT опублікував детальну інформацію про свою нову машину.

Як і належить спортивному бренду в VW Group, зовнішність нового SEAT набагато гостріша, ніж у відверто сімейного Kodiaq. Нічого надзвичайного в дизайні іспанці не представили, але голосно заявили, що багато дизайнерських рішень Tarraco будуть розвинені в наступних іспанських моделях.

І першою такою машиною стане SEAT Leon наступного покоління, який з’явиться вже в 2019 році. Як і всі інші великі кросовери Volkswagen Group, SEAT Tarraco пропонується у варіанті з п’ятьма або сімома сидіннями на вибір. Муки вибору для клієнтів закінчаться дуже швидко. Просто тому, що SEAT пропонує всього дві комплектації: Style і Xcellence.

При цьому вже в базі обидві версії отримають світлодіодну оптику всередині і зовні. Пропозиція двигунів теж не найбагатша. Tarraco отримає 150-сильний півторалітровий двигун і дволітровий агрегат потужністю 190 сил. Це бензин. Дизель буде всього один – дволітровий, але двох рівнів форсування – в 150 і 190 к.с. Залежно від потужності двигуна, Tarraco може бути передньо- або повнопривідним, з шестиступінчастою механічною коробкою передач або семиступінчастим автоматом DSG. Новий кросовер займе місце в модельному ряду SEAT вище компактного повнопривідника Ateca. Tarraco вже названий флагманом іспанської марки, а його офіційне представлення відбудеться вже на початку жовтня на Паризькому автосалоні.