Купе Porsche Panamerа з’явиться зовсім скоро

Німці готують в виходу дводверну версію моделі Porsche Panamerа. Стверджується, що нібито представники компанії у відповідь на питання «не спростовують» інформацію.

Слабка втіха для тих, хто давно чекає від марки передньомоторний автомобіль класу Gran Turismo. З технічної точки зору купе Panamera і кабріолет Panamera вже існують – це сім’я Bentley Continental GT, яка використовує платформу MSB від Панамери.

Тим більше в березні з’явилося поповнення у вигляді версій V8 з твінтурбовісімкою 4.0, аналогічній тій, що стоїть в Панамери Turbo. Зауважимо, чутки про таку машину регулярно спливають з 2006 року, тобто вони виникли ще до виходу в світ Панамери.

Тепер нам обіцяють не тільки Панамеру-купе, але і Панамеру-кабріолет. І назва цих моделей може виявитися зовсім не Panamera. Невже Штутгарт відродить історичний індекс 928? Подивимося.

За непідтвердженими даними, і ту і іншу машину (хоча б в якості концептів) нам покажуть в 2020-му. Концепт Bentley EXP 10 Speed ​​6 2015 року сама британська компанія не стала перетворювати в серійну машину, хоча така ідея витала в повітрі. Тепер бажаючі представити «Панамеру-купе» можуть відштовхуватися від того давнього проекту.