Лічильник обліку палива

103

Залежність сучасної людини від джерел енергії, дефіцит останніх і їх значна вартість – все це призводить до того, що людство не може не шукати як нові джерела енергії, так і шляхи для економії вже відомих ресурсів. Уже по одній тільки Тому не дивно було б очікувати появи засобів обліку давно звичного всім палива – бензину, дизельного палива, гасу, їх сумішей.

Що являє собою сучасний лічильник обліку палива?
Перш за все, це – прилад обліку витрати палива, заснований на тому чи іншому фізичному принципі роботи, і призначений для контролю наявності та / або витрати палива.

Де купити лічильник обліку палива?
Треба сказати, вибір продавців просто величезний, і вже тому можна дати лише найзагальніші рекомендації – час існування продавця як продавця, асортимент його пропозицій, наявність у нього власної служби технічної підтримки, запасних частин, можливості з надання допомоги в монтажі і демонтажі приладів на місці експлуатації, і т.д https://vlasnaazs.ua/c21-schetchiki-ucheta-topliva/.

Якими бувають лічильники обліку палива?
Ці прилади діляться на дві групи – механічні та електронні. Усередині кожної з них існує велика кількість різних приладів, що відрізняються один від одного безліччю параметрів. Серед механічних лічильників найчастіше застосовуються лічильники, центральним вузлом яких є якесь колесо, що обертається потоком палива, і приводиться цим колесом механізм рахунку. Відрізняються ці лічильники один від одного тим, що одні з них здатні реагувати на буквально краплі палива, але не здатні пропустити через себе великі обсяги за короткий час, а інші – навпаки. Одні моделі лічильників вимагають виключно чистого палива, інші ж – “всеїдні”. Одні можуть працювати мало не з якими завгодно рідинами, іншим же подавай лише речовина певної щільності …

Загальним недоліком механічних лічильників є їх відносно невисока ставлення точності до вартості, тобто при постановці підвищених вимог до точності цього типу приладів необхідно бути готовим до різкого їх подорожчання. Але, коли важливим є відсутність джерела електроживлення, вартість грає вторинну роль і перевага віддається саме механічних приладів обліку. Чим хороші електронні прилади? Перш за все, своєю більшою універсальністю і більш легким здобутком необхідної точності – це головні переваги електронних лічильників.

Природно, велике значення має питання, скільки коштує лічильник обліку палива. Тут, як завжди, все визначається декількома факторами – чим вище вимоги до точності, температурному діапазону, прийнятності сторонніх включень, універсальності, і т.д., тим вище і вартість приладу.

Переваги лічильника обліку палива
Лічильник палива має свою вартість, і вже тому постає питання про доцільність його придбання. Однак, давно минули часи, коли люди не зважали на такими речами, як витрачання природних ресурсів, забруднення навколишнього середовища, вартість кінцевої продукції … І вже одне те, що наявність лічильника дає своєму власникові безцінну інформацію про кількість витраченого в процесі палива, багато чого варто. Так, відкриваються їм можливості оптимізації робочого процесу, поліпшення якості кінцевого продукту, зниження його вартості, зменшення шкоди для природи і людини – все це було б неможливим без наявності лічильників. Тому сама постановка питання про їх необхідність давно застаріла. На порядку денному замість нього стоїть вже інше питання – який лічильник застосувати?

за типами розрізняються для кожного виду рідини призначений конкретний лічильник.

точність вимірювання підрозділяється від 0,01% похибки до 1% неточності під час обліку рідин.

Механічний лічильник має зазвичай два табло одне загальна витрата (разом всього) і витрата палива фактичний обнуляється