Mazda CX-5 стане преміальною і отримає нові двигуни

Наступний кросовер Mazda CX-5 може поділитися своєю платформою з новою Mazda6.

Перехід Mazda на ринок преміум-класу не обійшовся без жертв. Бренд Mazdaspeed, що відповідає за високопродуктивні продукти, практично віджив себе, і рух компанії в сторону елітарного, ймовірно, принесе з собою зростання цін. Однак перепозиціювання японського бренду може принести свої дивіденди, оскільки компанія готує Mazda CX-5 наступного покоління, який буде пересуватися на новій задньопривідній платформі і отримає шестициліндрові двигуни.

За попередньою інформацією, CX-5 наступного покоління, який може вийти на один рівень з Mercedes GLC і BMW X5, буде розділяти нову задньопривідну платформу Mazda з седаном Mazda6 нового покоління, і, як стало відомо раніше, компанія розробляє для нього нові рядні шестициліндрові двигуни. Ці агрегати, можливо, з робочим об’ємом 3,0 і 3,3 літра, повинні знайти своє місце під новим капотом CX-5.

Нагадаємо, влітку цього року з’явилася інформація про те, що Mazda може відмовитися від таблички CX-5 на користь CX-50. При цьому деякі джерела схильні вважати, що CX-50 стане купе-версією CX-5 і може приєднатися до неї в лінійці за принципом недавно представленої CX-30. Відомо, нові продукти не будуть представлені до березня 2022 року.