Mercedes-Benz GLB вперше в історії бренду стане семимісним

12

Новий Mercedes-Benz GLB-Class дійсно є абсолютно новою машиною, хоча і створений на базі компактного A-Class. Беручи до уваги, що це невеличкий “бюджетний” хетчбек або седан, GLB-Class пропонує покупцям класичний позашляховик на компактній платформі з чимось, що не часто зустрічається в даному класі – трирядну компоновку на сім пасажирів.

Додатковий третій ряд для двох оснащений підстаканниками між сидіннями і портами харчування USB для телефонів або інших пристроїв. Бічні подушки безпеки кросовера GLB призначені для захисту пасажирів третього ряду, і Mercedes-Benz зазначає, що тут навіть є точки кріплення для дитячих сидінь.

Однак про дві речі не в компанії не згадали – це висота і простір для ніг. Як це зазвичай і буває, третій ряд підійде більше для дітей. У п `компонуванні при складених задніх сидіннях багажник нового Mercedes-Benz GLB забезпечує до 1 755 літрів корисного простору. Пасажири другого ряду також мають можливість переміщати сидіння вперед і назад, щоб розміститися зручніше. 7,0-дюймова цифрова панель приладів і 7,0-дюймовий сенсорний дисплей мультимедійної системи домінує на приладовій панелі, забезпечуючи доступ до безлічі стандартних технологій, включаючи Apple CarPlay і Android Auto.

Фірмова інформаційно-розважальна система MBUX з голосовим управлінням також є стандартною, як і набір систем допомоги водієві, включаючи активне гальмування, допомога при бічному вітрі і камеру заднього виду. Додаткові опції включають в себе систему контролю “сліпих зон”, навігацію, систему допомоги при парковці, великі 10,25-дюймові дисплей мультимедіа, модернізовану систему об’ємного звучання Burmester і багато іншого.

Хоча GLB-Class приймає більш традиційний зовнішній вигляд позашляховика, він не такий квадратний, як припускали за тестовими прототипам. Так, під всім цим є основа А-Class, але колісна база на 5 дюймів довше, ніж у GLA-Class, і всього на 1,7 дюйма менше, ніж у GLC-Class. У своїй базовій модифікації GLB отримає тільки передній привід, хоча ми підозрюємо, що більшість покупців виберуть опциональную повнопривідну систему 4MATIC, яка входить в стандартну комплектацію позашляхової модифікації.