Michelin і General Motors створили безповітряні шини

19

Як повідомляють надійні джерела, кооперація між General Motors і Michelin почала приносити свої плоди, оскільки компанії в рамках своєї співпраці досягли певного прогресу в розробці.

І незабаром компанія GM почне перші випробування шин, які отримали назву UPTIS (абревіатура розшифровується як: унікальна система, що характеризується стійкістю до проколів). Дата першого випробування призначена на кінець 2019 року, в якості тестового автомобіля виступить електрокар Chevrolet Bolt EV.

Інноваційні покришки UPTIS мають велику кількість переваг перед стандартними шинами, тому що вони не вибухають, є екологічно чистими, а що важливо, позбавляють водіїв вимоги возити з собою запаску. З цього приводу висловився Стів Кіфер – віце-президент General Motors. У своїй заяві він зазначив вигоду, яку отримають пересічні автомобілісти від співпраці двох найбільших виробників, а також висловив упевненість в тому, що UPTIS – крок в майбутнє для світової автопромисловості.

Безповітряна технологія, реалізована в UPTIS дозволить знизити кількість відходів. Адже за статистикою компанії, щорічно викидається 20% неремонтопридатних покришок, що в сукупності становить 200 мільйонів шин і тонни шкідливих відходів.