MINI готує електричні версії John Cooper Works

Mini Electric в даний час є єдиним повністю електричним Mini. У майбутньому все буде інакше. Автовиробник заявляє, що в розробці знаходяться електричні моделі John Cooper Works.

У найближчому майбутньому Mini представить електричну версію Countryman наступного покоління, але на цьому автовиробник не зупиниться. У компанії заявили, що готують спортивні моделі John Cooper Works з електричною силовою установкою. Розповідаючи про них, Mini стверджує, що в першу чергу зосередиться на розробці Mini John Cooper Works Electric, тридверного автомобіля, який є більш спортивним варіантом Mini Electric.

Поточний Electric має під капотом 184-сильний мотор і здатний розігнатися від нуля до 100 км/год за 7,3 секунди. За потужністю його можна порівняти з версією Cooper S моделі John Cooper Works, двигун якого видає 231 к.с. Повідомляється, що John Cooper Works з повністю електричною силовою установкою точно не буде поступатися бензиновій версії.

Поки невідомо, чи з’явиться в лінійці John Cooper Works GP з електричним «серцем», але той факт, що Mini говорить про «електричні моделях John Cooper Works», вселяє надію.