Mini показала оновлений Clubman

Зовнішній вигляд міського малюка може похвалитися оновленою фальшрадіаторною решіткою, яка стала помітно ширшою і отримала хромовану обробку. Кузов доступний в нових кольорах – червоний металік Indian Summer, зелений British Racing Green і чорний Enigmatic.

У стандартній комплектації оновлений Clubman продовжує поставлятися з галогенними фарами, але з більшими відбивачами. Дорогі комплектації пропонують світлодіодні фари. Також доступні адаптивні світлодіоди, які включають в себе автоматичний дальнє світло і активне кутове освітлення.

У кутах переднього бампера знаходяться додаткові протитуманні світлодіодні вогні. У задній частині новинки знаходяться змінені задні ліхтарі з світлодіодним підсвічуванням і хромованою окантовкою.

Покупці можуть також вибрати додатковий зовнішній вигляд Union Jack для ліхтарів. Для автомобіля доступна спортивна підвіска, яка знижує висоту їзди на 10 мм. Додаткові дворежимні адаптивні амортизатори забезпечують комфортні або спортивні настройки.

Оновлення в салоні досить незначні. Покупцям доступні 6,5- і 8,8-дюймові екрани інформаційно-розважальних систем. Новинка буде поставлятися з 97, 134-сильним 1,5-літровим турбованим 3-циліндровим мотором і 189-сильним 2,0-літровим турбованим 4-циліндровим двигуном. Трохи пізніше буде запропонований «заряджений» варіант John Cooper Works.

Дизельне сімейство представлене 1,5-літровим 3-циліндровим двигуном потужністю 114 к.с., а також 2-циліндровим виконанням того ж мотора потужністю 148 і 188 к.с. За стандартом пропонується передній привід, але за додаткову плату можна буде замовити привід на всі колеса.