Mitsubishi скорочує комплектації хетчбек Mirage

Новини про розширення числа версій тієї чи іншої моделі з’являються в інформаційному потоці часто, а зворотних випадків мало. Те ж можна сказати і про ціни, які, як правило, ростуть.

Британське відділення Mitsubishi подало приклад протилежного кроку: воно скоротило вибір для покупців субкомпакта Mirage, заодно знизивши ціну на початкову версію без її спрощення. В результаті у британців залишилося тільки три комплектації. Навіть дві, якщо врахувати, що пара з них – це одна і та ж варіація по оснащенню, відмінність тільки в коробці передач.

У британській специфікації у Миража віддача мотора 1.2 MIVEC – 80 к.с. і 106 Н • м. Цього вистачає, щоб розігнатися з місця до сотні за 12,7 с. Скромно? Зате комбінований витрата палива базової версії з п’ятиступінчастою “механікою” становить 5,1 л / 100 км в новому досить скрутному циклі WLTP, а з варіатором – 5,9 л / 100 км. Вибір зводиться до комплектації Mirage 3 в поєднанні з «механікою» і Mirage 4 з «механікою» або варіатором.

Для порівняння, в Японії Міражу покладені два рівні оснащення і ще спеціальне «чорне» видання. У США версій у крихти чотири, а в Німеччині (де ця модель носить ім’я Space Star) з урахуванням різних комплектацій, трансмісій, пакетів і спецверсій – аж одинадцять.

Найсильніше час відчувається в салоні. Спадкоємець десь в роботі. Він отримає платформу CMF-B від нового Renault Clio і підросте в довжину. Нині зі своїми 3,71 м Mirage солідний для сегмента A, але поступається класу B. Ще, за неофіційними даними, Mirage підросте в висоту, назвавшись субкомпактні паркетником, а не хетчбеком. І комплектації в Британії небідні.

У набір Mirage 3 входять легкосплавні колісні диски на 14 дюймів, світлодіодні ліхтарі, кондиціонер, аудіосистема з чотирма динаміками і інтерфейсом Bluetooth, шкіряна обробка керма, датчик дощу, безключевой доступ, запуск мотора кнопкою і система start / stop. За весь просять 11 295 фунтів, що на 1005 фунтів менше, ніж коштувала колишня початкова комплектація Juro 2018 модельного року, уточнює Autoevolution. Рівень Mirage 4 додає до списку супутникову навігацію MGN, цифрове радіо, Apple CarPlay і Android Auto, клімат-і круїз-контроль, підігрів передніх сидінь, біксенонові фари, задні датчики паркування і легкосплавні колісні диски на 15 дюймів. Коштує такий Mirage 13 355 фунтів з «механікою» або 14 020 з варіатором.