На аукціоні продають рідкісний класичний універсал Toyota за 600 доларів

На американському аукціоні Craigslist з’явився унікальний екземпляр традиційного універсала від Toyota 1966 року. Оригінальний Crown продається всього за 600 доларів і призначається для цінителів.

Історія появи цієї моделі бере своє коріння з 1955 року, як передає Autoweek. Це був седан представницького класу для ринку Японії. У Північній Америці Toyota Crown користувався популярністю з 1958 по 1973 роки з першого по четверте покоління і зустрічався частіше в кузові седан. Крім того, модель пропонувалася в кузові універсалу і навіть пікапа з подвійною і одинарної кабіною, але зустрічалася рідше.

З’явився в продажу Crown належить до другого покоління, яке з’явилося на ринку в 1962 році. Найчастіше можна зустріти його під ім’ям Corona і тоді ж модель з’явилася і в Європі.

З’явився на аукціоні лот являє собою універсал в непоганому стані для своїх років. Фото дає уявлення про збереженому салоні і навіть майже цілих диванах. Кузов, хоч і побитий корозією, але все ще в цілому стані. Він оснащений механічною коробкою на три передачі, двигуном 3R і навіть номерні знаки залишилися оригінальними в чорно-жовтому виконанні.