На ринку з’явився Ford Mustang GT, який знімався в Need For Speed

61

На торговому майданчику eBay зовсім недавно був виставлений Ford Mustang GT, створений спеціально для зйомок швидкісних сцен у фільмі Need For Speed. Ціна – 39 000 $.

У машині, про яку йде мова, є багато дивного, і це не дивно, адже його побудували спеціально для того, щоб він знімав сцени гонок у фільмі і головною його метою було не відставати від потужних спорткарів при цьому начепивши на себе різні професійні камери.

У 2014 році, під час зйомок кінофільму Need For Speed, режисерській групі довелося просити створити Ford Mustang GT і доробляти його, пристосовуючи під свої потреби.

Первинним завданням для розробників було змусити Ford Mustang GT не відставати від використовуваних у фільмі спорткарів, наприклад такого як 987-сильний Bugatti Veyron. Спеціально для цього Saleen побудували турбонагнітач, за допомогою якого потужність автомобіля підвищилася до 625 к.с. Звичайно, доопрацювання були не тільки у технічної складової, а й у кузова. Так, автомобіль оснастили кастомними каркасом безпеки, спортивними сидіннями Corbeau.

Крім цього, з автомобіля була видалена пасажирська подушка безпеки на догоду установці спеціального обладнання для зйомок. Така кастомна варіація Ford Mustang GT не позбавлена ​​незвичайних дивацтв: наприклад, через переробки кузова на передній панелі постійно горять іконки відповідних помилок. Спеціально доопрацьований для відеозйомок Ford Mustang GT пропонується на eBay за 39 тисяч доларів.