Названа дата презентації 8 Series Gran Coupe. Фото

Минуло кілька місяців з тих пір, як ми в останній раз бачили тестовий прототип великого флагманського купе BMW 8 Series Gran Coupe на «шпигунських» фотографіях.

На цей раз мова піде про офіційний документ. Наведений вище тизер, який був опублікований прес-службою баварського бренду BMW, говорить про те, що «плівка з моделі» зірветься під час заходу NextGen, яке пройде в Мюнхені (Німеччина) в кінці червня.

Ми трохи поліпшили фото, щоб побачити, чи не ховається що-небудь в тіні, але BMW вкрай розумна в таких речах, і навіть при зниженій яскравості ми все одно бачимо тільки знайомий силует автомобіля. За останній рік ми побачили багато «шпигунських» фотографій BMW 8 Series Gran Coupe, і, хоча камуфляж приховує деякі деталі, у нас вже є загальне уявлення про те, чого нам чекати.

Починаючи з передньої стійки, це чисте купе 8-ої серії, яким ми його знаємо сьогодні. Зовні дах трохи витягнутий, але, незважаючи на розміщення двох додаткових дверей, загальна гладка форма купе добре збереглася. Задні чверті панелі є унікальними для Gran Coupe, але дивно, що задня панель виглядає майже ідентично з двома дверима виконання моделі, незважаючи на внутрішні відмінності. Під капотом Gran Coupe буде знаходитися 4,4-літровий Twin-Turbo V8 потужністю 523 к.с. Високопродуктивне виконання автомобіля запропонує порядку 600+ к.с.