Названо три надійніших авто

Співробітники міжнародної організації технічного контролю TUV визначили список старих автомобілів, які будуть вважатися хорошою покупкою. Фахівці застосували статистичні показники, на підставі яких і визначили першу трійку кращих машин на вторинному ринку, повідомляє Хроніка.інфо.

На першій сходинці опинилася спортивна модифікація транспортного засобу під назвою Porsche 911. Стати лідером вдалося автомобілю останнього покоління цієї спортивної машини. Експерти встановили, що в процесі експлуатації Porsche 911 власники звертаються в сервісні центри для усунення неполадок і поломок тільки в 10% випадків.

На другій позиції рейтингу опинився представник японського автопрому – місткий компактвен Corolla Verso від компанії Toyota. За час користування цією моделлю машини власники звертаються на станції технічного обслуговування в 15%.

На третьому місці рейтингу найякісніших моделей б/у машин розмістився п’ятидверний хетчбек Mazda 2. Його власники в процесі експлуатації машини мають можливість швидкого ремонту на рівні 16%.