Названий ТОП-10 автомобілів, від яких намагаються позбутися якомога швидше

Фахівці видання usedcars.ru вивчили автомобільну статистику і виділили десять автомобілів, від яких намагаються позбутися якомога швидше.

Nissan Versa

Нерідко після покупки автомобілі починають розчаровувати свого власника. Деяких починають дратувати «дитячі болячки», які не спромігся усунути виробник, інші ж впадають у відчай через вартість обслуговування і ТО. Фахівці дослідницької компанії iSeeCars вирішили вивчити північноамериканський ринок уживаних автомобілів і виділили моделі, від яких власники позбавляються після першого ж року експлуатації.

Jaguar XF

Відкриває список седан Nissan Versa , який не здатний похвалитися ні хорошим салоном ні списком оснащення, проте вартість 12 500 доларів робить його практично найдешевшим авто в США. Однак в 8,7% випадків подібні автомобілі продаються після першого року використання. Слідом в рейтингу розташувався Jaguar XF , який через часті поломок намагаються продати якомога швидше. Фахівці usedcars.ru з’ясували, що 8,8% спорткарів продаються через рік.

BMW X3

Хетчбек Nissan Versa Note також не може надовго зацікавити своїх власників і тому 9% автолюбителів прощаються з машиною вже через рік. А ось BMW X3 , який добре відомий на українському ринку, найчастіше продають через дорожнечу обслуговування і цін на запчастини. Близько 9% автомобілів на «вторинці» мають вік трохи більше року. Модель BMW X1 також потрапила до цього рейтингу, оскільки близько 10,4% власників продають свої автомобілі через рік через посередню надійність кросовера.

BMW X1

За даними iSeeCars 10,7% власників продають Mini Clubman через рік після покупки через часті поломок і маленького салону. Британський Range Rover Evoque також не відрізняється високою надійністю, а похилий дах практично повністю позбавляє заднього огляду, що і стає причиною того, що 10,9% власників продають машину через рік.

Range Rover Evoque

Високі експлуатаційні витрати, спірний дизайн і неоднозначний інтер’єр змушують 11,8% власників Land Rover Discovery Sport розлучитися з автомобілем всього лише через рік використання. За підрахунками фахівців 11,9% власників BMW 3-Series продають автомобіль через рік, а причиною стає вартість ТО, скромний за розмірами салон і часті поломки.

Mercedes-Benz C-Class

Очолив список Mercedes-Benz C-Class . Модель має схожі з  BMW 3-Series проблеми. За даними фахівців 12,4% автомобілів на вторинному ринку продаються через рік після покупки.