Названий ТОП-10 екологічних автомобілів на українському ринку


Фахівці вивчили автомобільний ринок і назвали десять найбільш екологічних моделей.

Десяте місце дісталося Smart Fortwo III Passion , який приводиться в рух бензиновим ДВС потужністю 90 к.с., а його витрата на «сотню» становить 4,5 – загальний / 5.6 – місто / 3,8 – траса. Далі знаходиться Mitsubishi Pajero Sport Invite з потужним 181-сильним дизельним двигуном і витратою 7,4 літра в загальному, 8,7 по місту і 6,7 по трасі.

На восьмий рядок розташувався дизельний Volkswagen Caddy Trendline , який при потужності двигуна 140 к.с. має скромні витрати 6,3 – загальний / 7,6, місто і 5,5 літра по трасі. Німецький BMW X3 M40d удостоївся сьомого місця. Дизельний двигун потужністю 326 к.с. «Їсть» 7,4 літра палива в місті і 6,1 літра по трасі. Чеський кросовер Skoda Kodiaq Style Plus також оснащений дизельною силовою установкою з віддачею 150 л.с., а його витрата палива по місту 6,7 літра і на трасі він знаходиться в межах 5,1 л.

П’ятірку лідерів відкриває Audi Q3 з бензиновим двигуном потужністю 150 к.с. і загальною витратою 5,5 літра на 100 км шляху. Далі розташовується Land Rover Discovery Sport , який відповідає стандарту Євро-6, а його дизельний двигун є найбільш екологічним в Європі.

Бронзова позиція дісталася Mercedes-Benz E-Class All-Terrain , оскільки його дизельний 194-сильний двигун відмінно підходить як для довгих подорожей, так і для міського середовища. Друге місце зайняв дизельний Jaguar XE R-Dynamic S з витратою палива по трасі всього лише 3,7 літра. Лідером рейтингу став гібридний Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid з потужною 680-сильною силовою установкою. Незважаючи на вражаючі динамічні показники, автомобіль залишається вельми екологічним. Cayenne Turbo S E-Hybrid здатний проїхати до 40 км з нульовим показником шкідливих викидів.