Німці створили дім на колесах з вбудованим гаражем

У 21 столітті можливо все. Для того, щоб відправитися в подорож, зовсім не потрібно платити величезні гроші за оренду будинку. Просто придбайте будинок на колесах і всі проблеми вирішаться миттю.

У Німеччині такі будинки користуються величезною популярністю. Напередодні компанія, яка займається складанням кемперів, представила дивовижний будинок з гаражем, в який зможе поміститися легковий транспорт.

У наш час можна придбати як старомодний причіп, так і особняк на колесах, головне мати кошти.

Ми розглянемо Vario Perfect, він підкорив серця багатьох мандрівників, адже в нього може поміститися легковий автомобіль. Автодім створила компанія Vario Mobil, він розрахований виключно на тих, хто хоче відчувати себе максимально комфортно під час відпочинку.

У будинку на колесах поміститься сім’я з 4 чоловік. Гаражний відсік розташовується в задній частині трейлера. Фахівці помістили туди Mercedes A-Class для того, щоб перевірити місткість відсіку.

В підкапотному просторі кемпера розташовується дизельний двигун Mercedes-Benz, який виробляє 430 “коней”. Завдяки потужності транспортний засіб упевнено себе почуває на дорозі і забезпечує хорошу прохідність автомобіля. Усередині кемпера є абсолютно все, що потрібно для комфортного проживання.

Велика кухня, душова, санвузол, гостьова кімната. Дивує і величезне ліжко, яке наводить на думку, що можна зовсім піти з дому та оселитися в даному транспорті.  Напевно кожен з нас мріяв би відправитися в подорож на цій чудо машині, чи не так?