Nissan Elgrand оновили – змінилися дизайн і оснащення

12 жовтня в Японії стартували продажі оновленої версії повнорозмірного вена Nissan Elgrand. Машина отримала поліпшене оснащення і стилістичні зміни. Нагадаємо, що Elgrand нинішнього покоління E52 випускається з 2010 року, це друга велика модернізація за 10 років, першу провели в 2014-му.

Екстер’єр вена освіжили за рахунок нової решітки радіатора з тривимірним патерном — вона забарвлюється в антрацитовий або сріблястий колір. У палітру кузова додані п’ять нових відтінків. У салоні — до 10 дюймів збільшена діагональ дисплея медіасистеми і встановлені особливо ергономічні передні сидіння.

У базове оснащення автомобіля доданий комплекс систем превентивної безпеки з радіусом дії 360 градусів, він включає автоматичне гальмування при виявленні ризику ДТП, в тому числі при виїзді заднім ходом.

Технічного боку модернізація не торкнулася – Nissan Elgrand оснащується бензиновими моторами об’ємом 2,5 і 3,5 л. Перший розвиває 170 к.с. потужності, другий – 280-300 к.с. в залежності від модифікації. Трансмісія — безступеневий варіатор, привід — передній або повний.

Оновлений Elgrand коштує в Японії від 3964900 ієн.