Nissan оприлюднив зображення нового Note

Японський автовиробник випустив фірмовий буклет, на якому зображений Nissan Note нової генерації. Офіційна прем’єра моделі запланована на 24 листопада 2021 року.

Новий Nissan Note стане ще більше схожим на звичайний хетчбек, хоча модель першої генерації цінували за великий кузов по типу як у мінівена. Новинка має довший капот, вузькі передні фари та збільшену площу задньої двері багажного відсіку.

Швидше за все, Note третьої генерації збереже послідовну гібридну установку E-Power. Передню вісь хетчбека буде приводити в рух електродвигун, а в разі пробуксовки буде підключатися окремий електричний мотор на задній вісі. Панель приладів стала повністю цифровою. На 7-дюймовому дисплеї можна зручно керувати налаштуваннями автівки.

Дисплей інформаційно-розважального комплексу збільшиться до 9 дюймів, а круглий блок клімату поступиться місцем більш традиційної консолі з регулювальними шайбами. Загальна архітектура салону нагадує про новий електрокросовер Aryia. Усі технічні подробиці про наступне покоління Note дізнаємося вже завтра.

ДЖЕРЕЛОavtomir.ua