Nissan побудує кросовер на основі електрокара Leaf

Компанія Nissan твердо вирішила побудувати кросовер на основі електрокара Leaf.

Після того як прототип Nissan IMx отримав перепустку на конвеєр, японці запатентували індекси IMQ і IMS. Один з них вже став у нагоді для седана IMs, показаного в січневому Детройті, а в Женеві п’ятого березня проб’є час паркетника IMQ.

Офіційна інформація відсутня повністю. Ймовірно, перед нами нова версія концепту IMx з начинкою від чотирьохдверки IMs. У прототипів IMx і IMQ схожа задня оптика. Глянцево-чорні колісні арки характерні для всіх трьох концептів, як і свинцево-сірий кузов, гострі грані, вигадливі колісні диски.

На малюнку у IMQ видно по дві стулки з кожного боку, тому трьохдверку викреслюємо. Зовні новачок виглядає компактніше і більш спортивним, ніж IMx. Ніщо не заважає уявити IMQ як Coupe. Тим часом седан IMs отримав силову установку з двома електромоторами сумарною віддачею в 490 к.с., 800 Н • м, батарею на 115 кВт • год і запас ходу в 611 км. У 2017-му IMx пред’являв 435 к.с., 700 Н • м, 600 км. Не забуваємо, що ниссановский бренд Infiniti робить свій електрокроссовер, про який розповів шоу-кар QX Inspiration. У ньому близько 450 к.с. і запас енергії приблизно на 600 км. Разом з тим літера Q явно натякає на паркетник Qashqai наступного покоління. Кашкаю, як ми пам’ятаємо, в силу його проривного статусу довірений висновок у світ еволюційних новацій. Тому першим батарейним паркетником Ніссана може стати саме Qashqai.