Nissan X-Trail нового покоління помітили на тестах (фото)

Компанія Nissan готує до прем’єри оновлений кросовер X-Trail. Напередодні в мережі з’явилися шпигунські знімки майбутньої новинки, їх опублікував користувач Instagram під ніком cochespias.

Ці два прототипи Nissan X-Trail були помічені в  Лас-Вегасі , і як можна побачити на фото, в цей раз автомобілі були одягнені в меншу кількість камуфляжу, ніж зазвичай – це дозволило краще розгледіти деякі елементи дизайну.

Тепер є можливість досить чітко побачити контури решітки радіатора, яка безумовно виконана у фірмовому стилі V-Motion. Головна оптика має двоярусну структуру, а поворотники стали продовженням решітки.

Передбачається, що основне місце в лінійці моторів збереже за собою 2,5-літровий агрегат потужністю 172 к.с. Нагадаємо, він поєднується з варіатором. Також не виключається, що оновлений кросовер запропонують з турбомотором зі змінним ступенем стиснення (VC-Turbo) розробки Infiniti , і гібридною силовою установкою.

Прем’єра новинки, швидше за все, була запланована на автосалон в  Нью-Йорк е, який зазвичай проходить в квітні. Але через епідемію коронавіруса дату виставки перенесли на серпень нинішнього року, тому дебют нового X-Trail потрібно чекати або в кінці літа, або онлайн.