Нові Porsche 718 Boxster Spyder і 718 Cayman GT4 представлені офіційно

12

Після опублікованого минулого тижня тізера німецька компанії представила дві свої новинки з новим 4,0-літровим двигуном. Розроблені, щоб стати вершиною модельного ряду 718, обидві моделі оснащені недавно розробленим 4,0-літровим двигуном.

Шестициліндровий агрегат без наддуву виробляє 414 к.с. потужності і крутний момент в 420 Нм. Двигун працює в парі з 6-ступінчастою механічною коробкою передач, яка дозволяє обом моделям розганятися до 100 км / год за 4,4 секунди. Максимальна швидкість трохи відрізняється, так як 718 Spyder може розігнатися до 301 км / год, в той час як 718 GT4 розвиває швидкість до 304 км / год. Говорячи про останній, 2020 Cayman GT4 може проїхати Nürburgring Nordschleife на 10 секунд швидше, ніж його попередник.

Незважаючи на акцент на потужність, новий 4,0-літровий двигун був оснащений адаптивною системою управління циліндрами, яка «тимчасово перериває процес вприскування в одному з двох блоків циліндрів», щоб зменшити витрату палива. Двигун також має змінний впуск і п’єзо-інжектори.

Крім нового двигуна, автомобілі отримали і деякі зміни в дизайні. 718 Cayman GT4 черпає натхнення в GT4 Clubsport і оснащений фіксованим заднім антикрилом і функціональним дифузором. Завдяки цим модифікаціям автомобіль має на 50% більше притискної сили, ніж стандартна модель. Крім того, модель має передній спліттер і вертикальні повітряні завіси. У свою чергу, Porsche 718 Spyder оснащений унікальною задньою кришкою багажника, в яку вбудований третій стоп-сигнал.

Модель також оснащена автоматичним заднім спойлером, який висувається на швидкості в 120 км / год. Це не єдині зміни, так як дизайнери також встановили функціональний дифузор, що означає, що Spyder є першим Boxster, який генерує аеродинамічну притискну силу на задній осі.

Говорячи про опції, GT4 може бути оснащений пакетом «Club Sport», в який додається сталева поперечина, вогнегасник і 6-точковий ремінь безпеки. Моделі в даний час доступні для замовлення, і ціни в США починаються з позначки в 96 300 доларів США за Porsche 718 Spyder і 99 200 доларів за версію GT4.