Новий BMW i4 стане конкурентом для Тесла

Новий BMW i4 буде повністю електричним спортивним седаном з чотирьохдверним низьким кузовом і отримає один або два мотори. Баварський електрокар обіцяє стати справжнім головним болем для Tesla Model 3 з додатковою перевагою в якості збірки досвідченим автовиробником.

I4 не отримає свою власну платформу: замість цього він буде створений на базі моделей 3- і 4-Series, відомої як кластерна архітектура або CLAR. Хоча можлива версія з одним двигуном, ми очікуємо, що у i4 буде два електричні мотори, що забезпечують стандартний повний привід.

Чекаємо, що BMW запропонує кілька рівнів потужності своєї моделі, в залежності від чого будуть варіюватися і ціни. Найбільша батарея повинна дозволити проїжджати до 550 км між зарядками і розганяти машину до 100 км / год за 4,0 секунди. Максимальна швидкість, швидше за все, буде обмежена скромними 200 км / год, що дозволить зберегти батарею. Завдяки чудовій привабливості, практичності і доступності i4 спробує повернути BMW на колишній рівень. Шпигунські фотографії i4 показують досить звичайний кузов, схожий на поточну 4-Series Gran Coupe, а стиль буде натхненний концепцією i Vision Dynamics 2017 року.

У продаж новинка надійде в 2021 році як модель 2022 року і, ймовірно, буде коштувати близько 50 тис. доларів.