Новий Cayenne Coupe здивував прихильників марки

Замість того, щоб представляти кросовер Cayenne Coupe на автосалоні в Женеві, німецька компанія Porsche вирішила організувати невеликий спеціальний захід в Штутгарті (Німеччина). Там новинка була продемонстрована в перший раз.

Будучи конкурентом купеподібного кроссовера BMW X6 і Mercedes GLE Coupe, Cayenne Coupe був офіційно представлений на автосалоні в китайському місті Шанхай пару хвилин тому. Середньорозмірний кросовер Cayenne в новому виконанні закликати принести компанії Porsche ще більше прибутку.

Звичайні кросоверні моделі бренду – компактний Macan і той же Cayenne, безумовно, є найбільш продаваними моделями в лінійці. Але на думку аналітиків німецького автовиробника, саме Porsche Cayenne Coupe повинен сильніше за інших сподобатися публіці. Доступний в чотирьох або п’ятимісному виконанні, Cayenne Coupe буде запропонований спочатку тільки з двома моторами. Йдеться про базовий 6-циліндровий двигун потужністю 335 к.с. і потужний турбомотор V8 потужністю 542 к.с. Трохи пізніше буде представлений Turbo S E-Hybrid, з гібридною установкою на базі V8, яка в свою чергу була запозичена у Panamera Turbo S E-Hybrid – там потужність її дорівнює 680 к.с. і 850 Нм.

У порівнянні зі стандартним Cayenne, версія «купе» повинна забезпечувати більш спортивний зовнішній вигляд – через низьку лінію даху, задні пасажири будуть сидіти на 30 мм нижче. Новинка отримала і масивний панорамний скляний дах, пропонований в стандартній комплектації, який при бажанні може бути замінений дахом з вуглецевого волокна.