Новий e-tron Quattro отримав ряд цікавих деталей

На автосалоні в Нью-Йорку німецька компанія представила новий електрокрос.

Новий Audi e-tron Quattro відрізняється досить значними габаритами – 4880/1930/1540 мм. У модельному ряду новинка розташується між Audi Q5 і Q7.

Як відзначають представники марки, новий електрокрос підходить для повсякденного використання, а його запас ходу складає 300 км шляху. Як повідомляють фахівці, новий e-tron Quattro отримав два ряди крісел, панорамний люк, а також пакет для буксирування, завдяки якому автомобіль здатний тягнути до 1 800 кілограмів. Також в базове оснащення моделі увійшли пневматична підвіска і рейлінги на даху.

У рух кросовер наводиться двома електромоторами, які розташовуються по осях і мають сумарну потужність в 355 кінських сил. При цьому при включенні режиму Boost на невеликий проміжок часу віддача виростає до 402 к.с. Новинка має систему повного приводу, а з нуля до сотні розганяється за 5,5 секунд. Харчуються силові агрегати від акумуляторних батарей ємністю 95 кВт / год. За 10 хвилин зарядки від стандартної розетки акумулятор поповниться енергією, якої вистачить на 75 кілометрів, а якщо почекати півгодини – то на 250 кілометрів.

Вартість нового Audi e-tron Quattro на американському ринку буде починатися з позначки в 74 800 доларів США. Перші автомобілі почнуть надходити дилерам німецької марки вже через місяць.