Новий гіперкар Lotus приємно здивує фанатів марки

Кілька тижнів тому британський автовиробник Lotus заявив про спільний з гоночною командою Формули-1 Williams проект, спрямований на створення особливого електричного гіперкара – Type 130.

За словами генерального директора Lotus Філа попам, новинка повинна відновити репутацію компанії, як виробника спортивних автомобілів. Планується, що новинка стане «хорошим гіперкаром, який намальований, спроектований і побудований у Великобританії, щоб підірвати ваш мозок», і заодно допомогти бренду набратися сил, щоб вийти за рамки виробництва спортивних автомобілів, розширивши в подальшому лінійку за рахунок моделей GT, спортивних седанів і кросоверів.

На даний момент технічні характеристики моделі тримаються в найсуворішому секреті, але за інформацією Lotus, ім’я Type 130 є особливим для бренду, так як багато знаменитих автомобілів Lotus використовували приставку «Type» – наприклад, Type 14 і Type 72, який став найуспішнішим болідом Формули 1 для компанії.

Але для того, щоб побудувати електричний гіперкар, Lotus доведеться йти на компроміси з самим собою, адже початкова філософія бренду полягала в створенні легких спортивних автомобілів, тоді як літій-іонні батареї в будь-якому випадку створять додатковий вагу. Що стосується презентації Type 130, вона відбудеться в середині 2019 року.