Новий Jeep Grand Cherokee отримав автопілот

14

Четверте покоління Jeep Grand Cherokee було представлене більш 10 років тому – в 2009 новинка дебютувала на Нью-Йоркському автосалоні. Незважаючи на те, що модель вже не така стара, вона повинна бути значно перероблена.

Не так давно фотошпигунам вдалося сфотографувати на тестах сильно замаскований прототип нового покоління Grand Cherokee. Незважаючи на це вдалося розглянути більш плоский дах і довшу колісну базу, що має створити відчуття простору в інтер’єрі. Також варто відзначити довше заднє світло позашляховика. Мало що відомо про модель, але експерти вважають, що в його основу лягла модифікована платформа Giorgio від Alfa Romeo.

Інформація поки офіційно не підтверджена, але фотографії ясно показують незалежну задню підвіску. Моторна гамма також залишається під питанням, але в Jeep вже сказали, що буде гібридний варіант моделі. Компанія також повідомила, що заводи, які будуть виробляти Grand Cherokee наступного покоління, будуть мати «гнучкість для створення повністю акумуляторних моделей в майбутньому».

При цьому останній 5-річний план FCA не вказує на те, що ведуться роботи над Grand Cherokee EV. Очікується, що базовим стане вже звичний 3,6-літровий Pentastar V6, який сильно модифікують. У поточному поколінні моделі він розвиває 295 к.с. потужності і 352 Нм крутного моменту. Також може з’явитися нова рядна “шістка” з турбонаддувом, яка працює за технологією Mild Hybrid. Очікується, що така силова установка стане економічнішою, ніж 5,7-літровий HEMI V8, і в той же час отримає аналогічні характеристики. Якщо це так, ми можемо розраховувати на потужність приблизно 360 к.с. і 390 Нм крутного моменту. Незалежно від того, що знаходиться під капотом, в компанії вже підтвердили, що наступний Grand Cherokee буде мати систему автономного водіння 3-го рівня. Модернізована модель буде як і раніше проводитися на заводі Jefferson North в Детройті, куди інвестують близько 900 млн доларів США.

Очікується, що Jeep Granf Cherokee дебютує в першій половині 2021 року.