Перші зображення оновленого кросовера Kia Sportage з’явилися в мережі

Головоломка Sportage швидко збирається воєдино, і можна тільки сподіватися, що вона вийде не гіршою від цих феноменальних рендерів, в крайньому разі, якщо команда дизайнерів KIA буде слідувати запропонованому плану.

Останнім часом KIA прагне до лідерства на ринку компактних кросоверів, і, оскільки Hyundai Tucson нового покоління вже дебютував, очікується, що за ним піде зовсім новий Kia Sportage. Sportage зазнав суттєвого рестайлінгу в поточному році, щоб не відставати від своїх сучасників, але, повідомляється, що новий автомобіль дебютує в 2021 році. Щоб уявити, як буде виглядати новинка, досить подивитися рендери AtchaCars. Хочеться вірити, що дизайн кінцевого продукту не надто відійде від цих зображень.

У відеоролику дизайнер пояснює, що бічний профіль візуалізованого Sportage багато в чому натхненний новим Hyundai Tucson і використовує агресивні лінії та геометричні пропорції для додання автомобілю потрібної форми. Лінія даху явно схожа на купе, а фари збільшені, щоб кросовер виглядав «орієнтованим на майбутнє». Кінцевий продукт — це автомобіль, який виглядає набагато привабливіше, ніж автомобіль поточного покоління, але при цьому залишається вірним загальному стилю останніх і майбутніх творінь KIA.

Новий Kia Sportage поділиться своєю платформою і моторною лінійкою зі своїм корпоративним «кузеном» Hyundai Tucson і, як очікується, буде використовувати той же 2,5-літровий чотирициліндровий двигун, що виробляє 190 к.с. і 247 Нм крутного моменту. Потужність буде передаватися на колеса через 8-ступеневу автоматичну коробку передач. Також повинен бути доступний 1,6-літровий двигун з турбонаддувом потужністю 230 к.с. і 348 Нм крутного моменту, як і новий гібрид AWD.