Поліція Абу-Дабі їздитиме на HyperSport

Найчастіше поліцейські автомобілі досить нудні, хоча є кілька винятків у вигляді Honda Civic Type R в Австралії, Nissan GT-R в Японії або Ferrari 458 Spyder в Італії. Але в Об’єднаних Арабських Еміратах ситуація зовсім інша.

Поліція Абу-Дабі і Дубаї, двох найбільших мегаполісів нафтової держави, має привілей водити екзотичні спорткари, і одним з таких є Lykan HyperSport. Даний автомобіль повинен був запам’ятатися вам по фільму Форсаж 7 – саме ця модель в ньому стрибала через хмарочоси. Що стосується назви, вона присвоєна в честь міфологічної істоти трансільванського походження.

Всього було випущено сім одиниць HyperSport, і одна з них проходить службу в поліції Абу-Дабі. HyperSport вражає технічними характеристиками – його 3,7-літровий рядний 6-циліндровий турбований мотор видає 740 к.с. і 960 Нм крутного моменту, працюючи в парі з 7-ступінчастою автоматичною КПП з подвійним зчепленням.

При масі автомобіля всього в 1400 кілограм, дана силова установка допомагає гіперкару розганятися до 100 км / год за вражаючі 2,8 секунди, максимальна швидкість досягає 395 км / год, а ціна – 3 , 4 мільйони доларів, що робить HyperSport одним з найшвидших і дорогих поліцейських автомобілів в історії.