Porsche не буде електрифікувати моделі GT

20

Підрозділ Porsche GT відповідає за створення і розвиток таких моделі, як Porsche 911 GT3, GT3 RS, GT2 RS і 718 Cayman GT4, тобто більш потужних версій звичайних моделей компанії. За словами представника цього підрозділу Андреаса Преунінгера, ці високопродуктивні моделі не будуть електрифіковані в найближчому майбутньому.

«Є ідеї, можливо, поглянути в цьому напрямку на звичайну лінію спортивних автомобілів, але не на автомобілі серії GT», – сказав пан Преунінгер. «Поки що робити цього ми не станемо”. За словами пана Преунінгера, члени ради директорів Porsche як і раніше розуміють важливість хардкорних моделей підрозділу GT для майбутнього бренду, навіть не дивлячись на те, що компанія останнім часом розробляє більше гібридів і повністю електричних моделей. за його словами, всі три типи транспортних засобів є основними опорами для виробничого плану компанії.

В останні кілька місяців, підрозділ GT був дуже зайнятий випуском нових моделей, якими виявилися 911 Speedster, 718 Cayman GT4 (н а фото) і 718 Boxster Spyder. До речі судячи з «шпигунських» знімків, 911 GT3 наступного покоління вже почав розробку. Ініціатива Porsche з електрифікації модельного ряду стартує у вересні, коли буде представлений повністю електричний седан Taycan. Електромобіль 2021 модельного повинен з’явиться у продажу в Європі до кінця року.

Пізніше буде показаний і електричний універсал Taycan Sport Turismo.