Porsche Taycan спіймали на вулицях Шанхая

У той час як більшість прототипів були помічені на території Нюрбургрингу, сьогодні з’явилися ексклюзивні знімки.

Один з читачів надіслав журналістам зображення майже повністю розкритого Taycan. Але замість звичайних фотографій з Німеччини тестовий прототип спокійно пересувався вулицями Китаю. Згідно з отриманою інформацією, прототип Porsche Taycan був спійманий недалеко від готелю Peninsula в Шанхаї. Це показує, що Porsche планує вивести модель на місцевий ринок, який в цьому десятилітті став найбільшим в світі.

Повертаючись до фотографій, прототип Taycan практично не покритий камуфляжем, що маскує його дизайн, за винятком задньої стійки і декількох дивних деталей. На фотографіях видно бічні вентиляційні отвори, а також денні ходові вогні і протитуманні фари спереду. Задні ліхтарі теж приховані чорною стрічкою. Підтверджено, що Porsche Taycan буде представлений у вересні цього року в якості автомобіля 2020 модельного року.

Для тих, хто вважає за краще більшу кабіну або збільшений дорожній просвіт, також є хороші новини – анонсований універсал підвищеної прохідності, який отримав назву Taycan Cross Turismo.