Позашляховик Jeep 4xe порівняли з футбольним клубом «Ювентус»

Зіркою нового захопливого відео з гравцями «Ювентуса» стала гібридна технологія бренду Jeep з можливістю підключення до електромережі.

Автори відео вирішили провести аналогію між легендарним позашляховим брендом і непереможною командою «Ювентус». Презентація відео відбулася напередодні матчу серії А між «Ювентусом» і «Кротоне», на якому логотип Jeep 4xe помітно виділиться на майках чорно-білих і підкреслить синтез гібридних електричних технологій, що поєднують позашляхові можливості і екологічність.

Всього два місяці тому «Ювентус» святкував дев’яту поспіль перемогу в чемпіонаті Італії. Також спільно з Jeep була запущена рекламна кампанія Champions in Charge («Чинні чемпіони»), яка повинна привернути увагу до нової гібридної технології з можливістю зарядки акумуляторної батареї від мережі, застосованої в Renegade 4xe і Compass 4xe.

Електрифікація — основа стратегії розвитку бренду Jeep, яка охоплює прагнення стати лідером в області технологій для стійкої мобільності, зберігши історичні цінності бренду: свободу, автентичність, пристрасть до пригод і цілеспрямованість. Завдяки гібридній електричній технології з можливістю зарядки акумуляторної батареї від мережі моделі Jeep 4xe можуть похвалитися високою продуктивністю і комфортом водіння. Вони буквально здатні «рухатися в будь-якому напрямку і вирішувати будь-які завдання», якщо цитувати відомий принцип бренду. Водночас це ідеальні автомобілі для повсякденних поїздок по місту, в тому числі, в повністю електричному режимі.

У новому відео проводиться паралель між продуктивністю позашляховиків Jeep 4xe і навичками гравців, а також найважливішими цінностями, які поділяють команда і бренд. Питання, задані Бентанкуру, Кулусевскі, Бонуччі, Маккенна і Роналду, підкреслюють культовий характер «Ювентуса». І хто краще CR7 (нікнейм Кріштіану Роналду) може висловити свою думку про це легендарне число? Не менш цікаві аналогії в продуктивності: зйомки Дугласа Кости і самого Роналду, що розганяються до максимальної швидкості понад 35 км/год, а також захоплюючі характеристики нових позашляховиків Jeep 4xe з їх запасом ходу в повністю електричному режимі, який еквівалентний відстані, пройденій півзахисником в чотирьох матчах.

На офіційних сторінках Jeep в соціальних мережах вже є це емоційне відео, апогеєм якого стане прибуття Renegade 4xe і Compass 4xe на стадіон «Ювентус» після подорожі по міських і заміських трасах, не пропустіть можливість побачити це першими.