Позашляховик від Ferrari отримає ім’я Purosangue

Названий маркетологами Ferrari «FUV», і який буде представлений в 2021 році. Головний технолог Ferrari Майкл Літерс пояснив технологію Auto Express на відкритті виставки в Римі.

«В цілому у нас буде дві лінії архітектури – сімейства з переднім і заднім розташуванням двигуна», – сказав він нам. «Модульность є, і особливо в архітектурі з переднім розташуванням ми повинні передбачити ще багато моделей. У нас є 2 + 2, у нас є 4+, ми думаємо про Purosangue і так далі ».

Наступним V12 Ferrari навряд чи буде позашляховик, але, за словами директора з маркетингу Енріко Галліера, увагу вже приділяється тому, що станеться після цього нового автомобіля – наступної остаточної флагманської моделі бренду.

«Так, ми працюємо над наступним гіперкаром, який з’явиться після 2022 року», – сказав Галліера, розмовляючи виключно з Auto Express.

Галліера натякнув, що наступний гіперкар НЕ буде забезпечувати вихідну потужність, щоб побити новий 986-сильний гібридний SF-90. Замість цього виконавчий директор Ferrari припустив, що його філософія буде зосереджена на легкості, керованості і аеродинаміці. Таким чином, він може стати конкурентом Aston Martin Valkyrie, який відмовляється від важкої гібридної технології.