Прототип Mercedes-AMG E63 попався фотошпигунам майже без камуфляжу

На початку місяця Mercedes зняв останній камуфляж з «посвіжілі» седана і універсала Е-класу, показавши майже всі версії аж до AMG E53. Інтрига зберігалася лише для моделі E63, чий випуск очікується трохи пізніше в цьому році. Тепер же фотошпигунам вдалося «підловити» прототип практично без маскування: невеликий камуфляж зберігся тільки на передньому бампері.

Тестове авто на 19-дюймових колесах з зимовими шинами Michelin Alpin отримує повністю оновлені передні фари і задні ліхтарі, а також затемнену радіаторну решітку Panamericana. А ось видатну трехконечну зірку спереду все ще приховує камуфляж. Задню ж емблему ховати не стали.

Передній бампер високопродуктивного універсала помітно оновився, демонструючи нову форму з гігантськими повітрозабірниками і інший нижній гратами. Агресивніше новинку роблять змінені чотиригранні вихлопні патрубки з боків нового дифузора.

Технічні характеристики E63 поки ще викликає чимало запитань у експертів питання. Один з них – чи отримає 4,0-літровий двигун V8 підрослу потужність.  

Той факт, що оновлений E63 позбувся майже всього свого камуфляжу, наводить на думку про те, що не за горами офіційне повідомлення про новинку.