Renault завершує виробництво дизельних моделей

До кінця року Renault прибере більшість своїх дизельних двигунів з лінійки Великобританії, зберігши для замовлення тільки Megane з дизельним двигуном. Дизельні версії Kadjar, Captur і Clio більше не будуть доступні британським покупцям.

Британський офіс Renault підтвердив, що позашляховик Kadjar вже не пропонується з 1,5-літровим чотирициліндровим дизельним двигуном. Єдиний доступний для моделі варіант силової установки – 1,3-літровий бензиновий турбомотор потужністю 138 кінських сил. Пізніше в цьому році така ж доля спіткає дизельні версії кросовера Captur і суперміні Clio. В даний час обидва цих автомобілі вже пропонують бензинові і гібридні силові агрегати.

Це означає, що в британській лінійці Renault версії з дизельними силовими установками будуть пропонувати виключно сімейний хетчбек і універсал Megane. Сам двигун був модернізований, щоб відповідати сучасним нормам Euro 6d і RDE2, що істотно знижує кількість допустимих викидів твердих частинок.

В останні кілька років багато автовиробників скорочували дизельні версії зі своїх модельних рядів по всій Європі, і це тривало протягом усього 2020 року. Як відомо, Ford оголосив, що відмовляється від дизельних версій Fiesta, в той час як Mazda 6 також буде працювати виключно на бензині.