Рестайлінговий паркетник Cadillac XT5 отримає нові мотори

У нинішньому році (можливо, вже навесні) кросоверу Cadillac XT5 належить рестайлінг. А як повинен виглядати автомобіль, можна судити вже зараз завдяки знімкам з бази даних китайського Мінпромторгу. Судячи з ним, модель поміняє грати радіатора, що зробить її віддалено схожою на молодшого брата XT4.

Строго кажучи, решіток буде дві, з сітками різного малюнка (в залежності від комплектації), як і два варіанти оформлення бамперів. Аналогічно і обрамлення бічного скла буде відрізнятися (воно може бути хромованим або чорним). Що набагато важливіше, «ікс-ті п’ятий» повинен оновити лінійку силових агрегатів. У Китаї модель пропонується з турбочетвіркою 2.0 LTG в двох версіях (250 к.с., 400 Н • м і 269 к.с., 400 Н • м), плюс з помірною гібридною системою на основі того ж ДВС з добавкою дев’ятисильного мотора- генератора.

Після рестайлінгу на зміну LTG прийде сучасніший наддувний агрегат 2.0 LSY з відключенням частини циліндрів. На XT4 він видає 241 силу і 350 Н • м, причому суміщений там з дев’ятиступеневою «автоматом». Найбільш яскрава зміна ззаду – ліхтарі з тими ж зовнішніми контурами, але з іншого графікою світлових секцій. (До того ж у китайців, знову ж таки, заготовлено два варіанти дизайну ліхтарів, зі звичайними червоними склами і з прозоро-білою оптикою, яка «червоніє» тільки при включенні.)

На XT5 дев’ятидіапазонна трансмісія теж є – на гібридної китайської версії. В інших випадках «автомат» восьмиступінчастий. Цілком ймовірно, що XT5 2020 модельного року з мотором 2.0 LSY теж обзаведеться дев’ятидіапазонною коробкою. І таку ж, не виключено, інженери подарують знайомій по інших країнах модифікації з атмосферником V6 3.6 LGX (314 к.с., 368 Н • м). Крім того, видання GM Authority пророкує, що після рестайлінгу дволітрова версія XT5 (тобто з новим двигуном LSY) з’явиться не тільки в Китаї, але і США. А ось гібрид, швидше за все, межі Піднебесної не покине. У всякому разі, поки. Зате на основних ринках модель чекають інші поліпшення. Можна передбачити впровадження автопілота Super Cruise, який компанія збирається поступово розгорнути на всіх своїх моделях. У салоні ж поселяться нове кермо і обертається контролер мультимедійної системи.