Розкрито дату прем’єри нового седана Genesis G80

Корейський виробник розкрив дату прем’єри оновленої версії седана Genesis G80. При цьому на тлі пандемії коронавіруса проходити відповідний захід буде в онлайн-режимі.

Раніше представники компанії поділилися коротким відео, де демонструється зовнішній вигляд нового покоління седана. Крім того, надається інформація про те, що світова прем’єра Genesis G80 запланована на 30 березня нинішнього року, стартує захід о 12:00 за місцевим часом. Основою для авто послужила та ж платформа, яка приводить в рух кросовер GV80. Передбачається, що новинка отримає бензиновий мотор на 2,5 літра, що генерує 305 к.с. Також повинен пропонуватися 3,5-літровий силовий агрегат, чия потужність складе 375 к.с. Турбодизель об’ємом 3,0 літра обмежиться віддачею в 278 к.с. Трансмісія представлена ​​”роботом” на вісім швидкостей з двома зчепленнями.

У дизайні Genesis G80 багато світлодіодних смуг, в салоні присутній екран мультимедійної системи на 14,5 дюйма. Замість стандартного важеля для перемикання передач використовується шайба.