Seat створює найдоступніший у світі електрокар

14

Автовиробник з Іспанії Seat повідомив про свій перший електрокар Mii Electric, створений на основі мініатюрного хетчбека Mii. Така інформація з’явилася в мережі буквально минулого тижня.

Іспанський концерн дав новинці електричний агрегат, який здатний розвивати потужність в 83 кінських сили. Електрокар буде розганятися до 50 км год за 3,9 секунди. Електрокар буде обладнаний комплектом літій-іонних акумуляторів на 36,8 кіловат-годину. Такого обсягу акумуляторів вистачить, щоб проїхати без зарядки на дистанцію 260 км.

На вигляд електрокар нічим не відрізняється від свого бензинового варіанту. За винятком того, що на електрокарі з’явився напис «Electric» і нові 16-дюймові алюмінієві диски. Що стосується зовнішнього інтер’єру, то кермо буде обтягнуте шкірою, з’явиться нова панель приладів і нове підсвічування салону.

Автовиробник обіцяє, що новий електрокар зійде з конвеєра вже в кінці цього року, а в продаж надійде в 2020 році. Вартість автомобіля поки невідома, але повідомляється, що даний екземпляр буде найдоступнішим в світі.