Складено рейтинг найбільш «витривалих» бюджетних автомобілів

Експерти склали рейтинг бюджетних автомобілів, здатних без поломок подолати понад 400 тисяч кілометрів. Першість в списку найбільш «витривалих» машин дісталося Renault.

Силові установки K-серії цього транспорту вразили невибагливістю і надійністю. Авто випускають з агрегатом з вісьмома (K7M) і 16 (K4M) клапанами об’ємом 1,6 л, потужністю 82-108 к. с. в залежності від характеристик моделі. Найбільш «витривалими» визнали Renault Logan, а також Sandero, враховуючи і Stepway. Далі йдуть Kia Rio, Hyundai Creta і Solaris. Ці машини отримали двигуни лінійки G4FC об’ємом 1,4-1,6 л. Силова установка і конструкція моделей допомагає їм долати великі відстані без ремонту. Основне правило для збереження машини – це своєчасне проведення технічного обслуговування. Ці ж агрегати добре проявили себе в Kia Ceed, Soul, Cerato, Hyundai Elandtra.

У список «витривалих» авто потрапили паркетники Toyota RAV4. Силові установки дозволяють цим кросоверам долати до півмільйона тисяч кілометрів без необхідності звертатися за допомогою на станцію техобслуговування. До надійних віднесли і седан Toyota Camry. Ця машина добре проявила себе при переміщенні по поганих дорогах. Вона користується популярністю у водіїв з України.