Складено ТОП-3 недорогих і якісних паркетників, які продаються за старою ціною

Технічні експерти в період підвищення вартості авто з-за зростання курсу американського долара склали ТОП-3 недорогих і якісних паркетників, що продаються за старою ціною. Лідером рейтингу став Nissan Qashqai.

Компактний кросовер японського виробника, що випускається в 2010-2013 рр пропонують за 300 тисяч гривень. Машина відрізняється надійністю і якісною силовою установкою об’ємом 1,6 л потужністю 117 к.с. Модель оснастили механічною коробкою передач або варіатором. У 2012-2013 рр Nissan Qashqai став одним із найбільш продаваних авто Європи. Недоліком машини називають крихкий пластик. Друге місце в рейтингу дісталося Kia Sportage третього покоління. Паркетник виходив в 2010-2014 рр, поки не з’явилися представники нової генерації. Модель з двигуном потужністю 150 к.с. Зараз продається на ринку за 400 тисяч гривень. До недоліків кросовера відносять дорогий ремонт і незручності під час відпочинку через необхідність стежити за «автоматом».

Останнє місце в ТОП-3 займає Volkswagen Tiguan першого покоління. Паркетник виробляли в 2007-2011 рр. Версія з агрегатом об’ємом 2 л потужністю 170 к.с. Зараз продається за 300 тисяч гривень. Мінусом кросовера визнали застарілий зовнішній вигляд і необхідність виплачувати підвищений податок на транспорт через двигуни. Нові моделі перерахованих виробників вже подорожчали.