Sono Sion – нова альтернатива електромобілям

45

При складанні електромобілів однією з найважливіших проблем є підвищення дальності поїздки на одній заправці.

Крім цього інженери шукають шляхи підвищення швидкості зарядки бортовим батареям. Електромобіль на сьогоднішній день на 100 км шляху витрачає близько 16 кВт енергії. Доводиться шукати інші джерела енергії.

Так, застосування сонячних панелей для прямого перетворення сонячного світла в електрику не могло пройти повз автомобілебудування. Сьогодні компанія Sono Motors привселюдно говорить про цифру в 10 тисяч передплачених електромобілів однойменної моделі. Ідея полягає в створенні автомобіля, що працює на світлових панелях.

Авто буде готове до випуску вже в цьому році, а початок виробництва намічене на 2020 рік. Практично всі замовники (87%) проживають в європейському регіоні DACH, де розташовані Швейцарія, Німеччина, Австрія. Раніше планувалося випускати версію автомобіля в двох варіаціях, в залежності від дальності ходу: з електромотором на 14,4 і 30 кВт * год. На конвеєр буде поставлена ​​одна модифікація для виробництва. Вже оголошено стартовий цінник на автомобіль – від 25,5 тисячі євро.