Стала відома назва нового гіперкара від Lotus

Майбутній повністю електричний гіперкар від Lotus цілком може отримати назву Evija – британський виробник недавно подав заявку на реєстрацію цього прізвиська як товарного знака.

До цього часу Lotus повідомляв інформацію про модель під кодовою назвою Type 130 – це буде абсолютно новий гіперкар компанії, і перший за більш ніж 10 років, знаменуючи повернення в активну боротьбу на ринку спортивних суперкарів.

Технічні характеристики автомобіля досі залишаються непідтвердженими, хоча дебют моделі повинен відбутися вже в липні. Повідомляється, що в основі Type 130 буде лежати карбоновий монокок і електромотори, що приводять в рух всі чотири колеса.

Акумуляторна батарея повинна бути розташована безпосередньо за пасажирським салоном, допомагаючи електромоторам видавати більше 1000 кінських сил потужності. Плюс очікується система активної аеродинаміки. У травні виконавчий директор Lotus Філ Попем заявив, що новинка буде «запаморочливим гіперкаром, намальованим, спроектованим і побудованим в Великобританії».