Стало відомо, як виглядатиме KIA Mohave після рестайлінгу

21

Багато автоекспертів з появою моделі Telluride не бачили перспектив для нового KIA Mohave. Однак корейський автовиробник все-таки зважився на рестайлінг позашляховика, який, як стало зрозуміло пізніше, оформили в стилі концепт-кара Mohave Masterpiece.

Подібність неабсолютності, однак найбільш вдалі дизайнерські рішення зберегли для серійного авто. Це виразна світлодіодна оптика, розділена на чотири секції, радіаторна решітка з малюнком з вертикальних смуг, а також задні фари, з тієї ж начинкою, що і у прототипу.

У салоні нового KIA Mohave розташується перероблена передня панель, нове кермо, повністю цифрова «приборка», сучасний важіль КП, а також інший блок управління «кліматом» і передова мультимедіа з великим тачскріном. Крім цього, в салоні нового позашляховика знайшлося місце для шайби вибору режимів руху – «ЕКО», «Комфорт», «Спорт», «Бруд», «Сніг» і «Пісок».

У списку оснащення новинки значаться електропривід задніх дверей, вбудований «чорний ящик» і повний привід. Очікується, що зі зміною покоління цей корейський позашляховик стане потужнішим за попередника.