Storyteller Overland представив революційний автобудинок

Справжню революцію в сегменті автобудинків вирішили внести інженери бренду Storyteller Overland, які описують свої нові автофургони серії Mode 4×4 як «ідеальний транспортний засіб для подорожей».

«Після аналізу ринку, ми впровадили в наші моделі найкращі функції і системи, спрямовані на поліпшення життя водіїв. У фургонах є все необхідне, для комфортного подолання великих відстаней “. Що б це не означало, автофургони Mode 4×4 дійсно можуть запропонувати покупцям автобудинків багато нового.

Ймовірно, найреволюційніша особливість нового Mode 4×4 – це енергосистема LiveFree OTG потужністю 9 кВт, яка була розроблена спільно з дітьми з Volta Power Systems. Йдеться про літій-іонному акумуляторі, які забезпечує стійкої енергією всі необхідні прилади, працює він не від мережі, так що немає необхідності використовувати бортовий генератор. Він може працювати з низькопрофільним кондиціонером без необхідності включати енергозабезпечення автомобіля.

Ще однією фішкою є висувний душ Halo, який можна використовувати як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Відзначу й багатоцільову лаву Dreamweaver, яка може бути і складаною лавкою і ліжком. Автофургони серії Mode 4×4 поставляються з 12-місячної гарантією або пробігом в 32 186 км, яку можна продовжити в залежності від дилера.