Тюнінговане купе BMW 2-Series стало ще потужнішим

Британський тюнер – компанія Mulgari, оголосила, що своїм черговим витвором він віддає данину поваги великим баварським гоночним машинам BMW минулого і сьогодення, щоб створити досконалу машину для водіння. Інженери компанії взяли за основу свого проекту купе BMW в потужній версії M240i.

Одержаний автомобіль був названий Icon03. Фахівці з дизайну, стайлінгу та тюнінгу використовували в якості філософії своєї роботи успіхи баварського автовиробника в автоспорті – ними натхненні зміни в силовій установці, шасі та заходи щодо зниження ваги.

За запевненням хлопців з Mulgari, їм вдалося додати баварському купе ще більше динаміки. BMW Icon03 був змінений таким чином, щоб імітувати кращі риси дизайну минулих автомобілів бренду. Деякі елементи з вуглецевого волокна були взяті у високопродуктивного M3 CSL (покоління E46).

Квадратні розширені крила є відсиланням до M3 E30. Вирізи передніх крил мають кріпильні «крильця» від BMW 3.0 CSL. Інші модифікації включають в себе передній розгалужувач, який розташувався по всій ширині бампера і призначений для генерування необхідної притискної сили. Кузов також було розширено і до того ж він отримав квадратні арки коліс. В результаті виходить досить цікавий автомобіль, як по естетиці, так і по функціональності.

Під капотом у Mulgari BMW Icon03 знаходиться двигун B58 з турбонаддувом від M240i, який був модернізований для забезпечення більшої продуктивності. Кількість кінських сил не розголошується, але тюнер зазначив, що машина видає ніяк не менше 500 к.с.