ТОП-3 способів обману пасажирів таксі

На жаль серед таксистів буває зустрічаються справжні шахраї, які заради додаткового прибутку не нехтують обманювати клієнтів. Ось три найпопулярніших вивертів в сучасному таксі через онлайн-сервіси. Начебто все прозоро – користувач встановлює додаток та вказує маршрут, а програма автоматично розрахує вартість поїздки. Але не все так просто, шахраї знайшли спосіб “розвести” пасажирів і тут.

Після підтвердження замовлення, таксист спеціально скасовує його. При цьому клієнту він говорить, що сталася помилка у програмі. Пізніше клієнту називається сума більша, ніж та, яку запропонувала програма.

Буває й так, що у клієнта змінилися плани та він вирішив не їхати. Якщо користувач забув скасувати замовлення, то таксист може поїхати по замовленому маршруту без пасажира. При цьому він ще буде підбирати людей попутно. Сума з картки замовника зніметься автоматично.

Частіше за все таксисті обдурюють нетверезих клієнтів. Оцінивши стан пасажира, його можуть повести кудись убік від місця призначення. Потім клієнтові повідомляється, що ви прибули за вказаною адресою. Людина бачить, що знаходиться не там, де потрібно та вимагає їхати в точку призначення. При цьому таксист стверджує, що замовник сам велів змінити маршрут. У підсумку клієнта привозять додому, отримавши додаткову плату за зайві кілометри.

Будьте пильними, а якщо зіткнулися з таксистами-шахраями, то обов’язково поділиться з іншими у соцмережах та спеціальних сервісах своїм негативним досвідом. Низький рейтинг шахрая й погана репутація завадять йому легко обдурювати людей.

ДЖЕРЕЛОelauto